Mikina FOX Chunk Medium Knit Cardigan Khaki

Mikina FOX Chunk Medium Knit Cardigan Khaki

Produkt není v prodeji!

Hlavní kód: 81841
Výrobce/značka: FOX
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 0 počet recenzí: 0

Mikina FOX Chunk Medium Knit Cardigan Khaki, popis

Další produkt, který si jistě najde oblibu u kaprařů, kteří dávají přednost klasickému pletenému stylu. Je to bunda na zip, která byla vyrobena speciální směsí pletených složek.

- Kapsy na zip s konstrastní designem,
- Prodyšná tkanina, která zabrání pocení,
- Střih na tělo,
- Výstřih zabraňující vniku průvanu,
- Vysoce kvalitní odolné značkové zipy,
- Nenápadné logo.

Oblečení Chunk
Věříme tomu, že nová řada oblečení s označením Chunk představuje i novou éru kaprařského oblečení. Když jsme si sedli k designování této nové řady, určili jsme si jasný cíl a to přinést městský styl i na břehy vod. Upřímně věříme tomu, že toto oblečení představuje zcela nový směr a absolutně se liší od všeho ostatního oblečení, které najdete ve Vašem rybářském obchodě. Nikdy předtím nebylo rybářské oblečení tak vysoce kvalitní a tak stylové, navíc za přijatelnou cenu vzhledem ke kvalitě.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
Ukladám data...
17 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.